(097) 737-38-77

info@grander.kiev.ua

Ваги для тварин

Продаж ваг для зважування тварин

Ваги для зважування тварин призначені для поголовного або групового виміру ваги великої та малої рогатої худоби, а також ваги свиней. Ваги для зважування тварин - це різновид платформних ваг, які мають свої особливості. По перше – дані ваги обладнані огорожею, а по-друге – у них є спеціальна функція фіксації ваги, яка застосовується при зважуванні тварин. Всі ваги для зважування тварин виробляють з підвищеною стійкістю до агресивних середовищ.

Ваги для зважування тварин від виробників: Промприлад, Техноваги та ін.

ТОВ «Грандер» пропонує ваги для зважування тварин від таких виробників, як Промприлад, Техноваги та ін. У нас ви можете придбати надійні ваги для швидкого і точного зважування живої маси корів, свиней, овець і кіз. Наші ваги для зважування тварин є незамінною річчю на сільськогосподарських фермах, бойнях і м'ясокомбінатах. У нас ви можете купити надійні та зручні ваги для зважування тварин, які відрізняються простотою у використанні і стабільністю показань.

Ремонт і обслуговування ваг для зважування тварин

Також ми здійснюємо сервісне обслуговування та ремонт ваг для зважування тварин. Завдяки великому досвіду роботи наших кваліфікованих спеціалістів з ваговим устаткуванням від різних світових виробників, ми можемо не тільки оцінити ступінь поломки, але і зробимо ремонт ваг для зважування тварин з максимально якісно і в найкоротші терміни .