(097) 737-38-77

info@grander.kiev.ua

Торгові ваги

Продаж торгових ваг

Торговельні ваги призначаються для зважування та розрахунку загальної вартості придбаних товарів. Торгові ваги є найбільш поширеним типом ваг. Вони широко використовуються на ринках, в магазинах, підприємствах торгівлі та громадського харчування. Всі торгові ваги обов'язково мають окремі індикатори для покупця і продавця, на них відображаються вага товару, ціна за 1 кг товару та загальна вартість покупки.
Торговельні ваги METTLER TOLEDO, Промприлад, CAS

ТОВ "Грандер" займається продажем торговельних ваг для торгівлі в магазинах і на ринках. У нас ви можете придбати ваги торговельні виробників METTLER TOLEDO, Промприлад, CAS та ін. Наші надійні і якісні торгові ваги неодмінно допоможуть збільшити швидкість обслуговування покупців у вашій торговій точці. Всі наші торгові ваги відрізняються якістю, функціональністю і простотою.
Ремонт і обслуговування торгових ваг

Також ми готові запропонувати всі необхідні послуги, пов'язані з ремонтом і сервісним обслуговуванням електронних торгових ваг. Торгові ваги є дуже важливою складовою всього торгового обладнання, адже від їх надійності та якості залежить рівень обслуговування покупців і зручність роботи продавця. Тому дуже важливо забезпечити безперебійну роботу торговельних ваг, а в разі несправностей здійснити Оперативний ремонт. У цьому питанні ви завжди можете покластися на нас. Ми якісно і швидко зробимо всі необхідні роботи з ремонту та обслуговування торгових ваг.