(097) 737-38-77

info@grander.kiev.ua

Рахункові ваги

Продаж рахункових ваг в Києві

Рахункові ваги призначаються для поштучного визначення кількості однотипних предметів однакової маси. Під час зважування на дисплей рахункових ваг виводиться інформація про масу одного предмета, загальній масі предметів, а також кількості даних предметів. На сьогоднішній день рахункові ваги широко застосовуються для розфасовки кришок, пробок, метизів, радіодеталей, канцелярських товарів, швейної фурнітури та інших товарів і предметів. Підрахунок за допомогою рахункових ваг є точним, ефективним і економічним.

Рахункові ваги від виробників CAS і CERTUS

ТОВ «Грандер» пропонує електронні рахункові ваги від відомих світових виробників. У нас ви можете придбати рахункові ваги CAS і CERTUS. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам підібрати рахункові ваги, які необхідні саме для ваших цілей. Всі наші рахункові ваги відрізняються точністю вимірів, якістю виготовлення і доступними цінами.
Ремонт і обслуговування рахункових ваг

Ремонт і обслуговування рахункових ваг

Також ми надаємо послуги ремонту для електронних рахункових ваг. У нас ви завжди можете замовити сервісне обслуговування рахункових ваг, яке ми ви повний максимально якісно і в найкоротші терміни. Всі наші сервісні інженери мають багаторічний досвід роботи в сфері ремонту та обслуговування вагового обладнання.