(097) 737-38-77

info@grander.kiev.ua

Платформені ваги

Продаж платформених ваг в Києві

Платформені ваги є найпопулярнішими з усього розмаїття різних типів ваг, що застосовуються на складах. Ваги Платформені призначені для використання в різних галузях харчової, фармацевтичної, хімічної, металургійної промисловості. Основними достоїнствами платформених ваг є: великий діапазон зважування, висока роздільна здатність, зручна модульна конструкція, а також їх різноманітність (широкий модельний ряд) та великий вибір аксесуарів і варіантів виготовлення.

Електронні платформені ваги Промприлад, Техноваги,CAS

ТОВ «Грандер» займається продажем платформених ваг різних виробників. У нас можна купити електронні платформені ваги Промприлад, Техноваги,CAS та інші. Всі платформені ваги, що продаються нашою компанією, відповідають ГОСТАМ і сертифікатам якості і, а також пройшли метрологічну атестацію. Наші співробітники неодмінно допоможуть вам у виборі електронних платформених ваг, необхідних саме для ваших потреб.

Ремонт і обслуговування платформених ваг

Крім продажу ми також можемо запропонувати широкий спектр робіт з обслуговування та ремонту платформених ваг. За плечима наших фахівців великий досвід ремонту платформених ваг, тому ви завжди можете розраховувати на якісне сервісне і гарантійне обслуговування. Ми завжди раді допомогти і надати кваліфіковану допомогу по ремонту платформених ваг для всіх наших клієнтів.