(097) 737-38-77

info@grander.kiev.ua

Настільні ваги

Продаж настільних ваг від ТОВ "Грандер"

Електронні настільні ваги простого зважування призначені для статичного зважування вантажу з цифровою індикацією результатів на табло. Дані ваги складаються з платформи з нержавіючої сталі, а також електронно-вимірювального приладу з РК дисплеєм. Настільні ваги використовуються при здійсненні торгово-комерційних операціях, а також в підприємствах торгівлі. Вони володіють малою вагою і габаритами. Робоча температура настільних ваг - від мінус 12 ° С до 40 ° С.

Купити настільні ваги CAS, ПРОМПРИЛАД

ТОВ «Грандер» займається продажем настільних ваг. У нас ви можете придбати електронні настільні ваги простого зважування від таких виробників, як CAS, ПРОМПРИЛАД, і ін. Зв'яжіться з нами, і наші фахівці підберуть для вас настільні ваги, які стануть оптимальним вибором для ваших цілей. Всі наші настільні ваги простого зважування мають метеорологічну атестацію і відповідають сертифікатам якості.

Ремонт і обслуговування настільних ваг

Крім продажу ми також надаємо послуги ремонту та обслуговування настільних ваг. Ми надаємо повний спектр послуг з ремонту і обслуговування ваг в нашому сервісному центрі. Звернувшись до нас, ви безсумнівно можете розраховувати на якісний ремонт ваших електронних настільних ваг простого зважування. Всі роботи по обслуговуванню ми виконаємо в максимально стислі терміни.