(097) 737-38-77

info@grander.kiev.ua

Лабораторні ваги

Ваги лабораторні призначені для визначення точної ваги найменших предметів, кількості матеріалів або речовин високою точністю! Це надійний і простий у використанні прилад. Лабораторним ваг властива дуже висока точність, їх часто використовують за призначенням в різних лабораторіях, аптеках, банках, ломбардах і ювелірних майстерень. На сьогоднішній день в процесі виготовлення всіх лабораторних ваг застосовуються останні наукові і технічні досягнення, завдяки чому предмети можна зважувати з вражаючою точністю.

ТОВ «Грандер» займається продажем електронних лабораторних ваг. У нас ви можете купити лабораторні ваги для будь-яких своїх потреб і потреб. Ми займаємося продажем лабораторних ваг таких виробників, як: KERN, RADWAG, AXIS і багатьох інших. Всі наші лабораторні ваги відрізняються високою точністю вимірювань, невибагливістю в роботі, а також доступною ціною. Наші фахівці допоможуть підібрати саме ту модель, яка найбільш оптимально підходить для вирішення ваших завдань.

Електронні лабораторні ваги є це надійним і довговічним прилад. На відміну від багатьох механічних ваг, вони не вимагають постійного ремонту і складного технічного обслуговування. Проте, ми надаємо послуги ремонту та сервісного обслуговування лабораторних ваг. Ми готові виконати ремонт лабораторних ваг будь-якого рівня складності.