(097) 737-38-77

info@grander.kiev.ua

Кранові ваги

Продаж кранових ваг в Києві

Електронні кранові ваги призначені для статичного вимірювання ваги вантажів, які підвішуються на гак кранів і інших типах підйомних пристроїв. Кранові ваги використовуються підприємствами сільського господарства та інших промислових галузей. Останнім часом кранові ваги стали дуже популярні, так як завдяки їх використанню значно прискорюється процес прийому і відпуску готової продукції, а це економить гроші і час. Кранові ваги відрізняються міцною конструкцією, яскравістю світлодіодної індикації, стабільністю і стійкістю показань.

Кранові ваги від світового постачальника САЅ

ТОВ Грандер займається продажем електронних кранових ваг від світових постачальників. У нас можна купити Кранові ваги від виробника САЅ. Ми пропонуємо тільки надійні, функціональні і зносостійкі Кранові ваги. В нашому асортименті Ви зможете знайти різні моделі кранових ваг, які необхідні саме для Ваших цілей.

Ремонт і обслуговування кранових ваг

Також ми пропонуємо послуги ремонту та сервісного обслуговування кранових ваг. Ми готові виконати відновлювальний ремонт кранових ваг будь-якої складності. Наші висококваліфіковані фахівці в максимально короткі терміни діагностують неполадку і якісно зроблять ремонт ваших кранових ваг.