(097) 737-38-77

info@grander.kiev.ua

Продаж вагів

Продаж електронних ваг в Києві

На сьогоднішній день без електронних ваг неможливо уявити роздрібну та оптову торгівлю. Також ваги широко використовуються в багатьох інших сферах економіки, таких як сільське господарство, фармакологія, ювелірна справа. ТОВ «Грандер» пропонує ваги з високою точністю вимірювань для різних галузей народного господарства.

Лабораторні, платформні, торговельні, кранові, настільні ваги, а також ваги для зважування тварин від виробників. На ваш вибір ми пропонуємо найкращі моделі ваг від світових вітчизняних виробників вагового обладнання таких, як CAS, Техноваги, RADWAG, AXIS, Промприлад і багатьох інших. Зв'язавшись з нами ви неодмінно зможете вибрати ваги, необхідні саме для ваших цілей. У цьому вам допоможуть наші кваліфіковані фахівці. Всі наші ваги відрізняються високою якістю і точністю вимірювань.


Електронні ваги від ТОВ "Грандер" - оптимальне співвідношення ціни і якості

Наші ціни на вагове обладнання приємно здивують вас. Всі реалізовані нашою компанією моделі ваг мають гарантію та сертифікати якості, а також проходять попередню перевірку, що забезпечує можливість покупцям довгостроково і безпроблемно користуватися нашим ваговим обладнанням.