(097) 737-38-77

info@grander.kiev.ua

Продаж, ремонт електронних вагів

ТОВ "Грандер" - компанія, що спеціалізується на продажі, ремонті і обслуговуванні електронних ваг.

Основними напрямками нашої діяльності є продаж електронних ваг, а також повний спектр сервісних послуг для реалізованого обладнання.

Наш сервісний центр оснащений сучасною перевірочні-технологічною базою. Фахівці, що працюють в нашій компанії, а також технічна база, яку ми маємо дозволяють оперативно виробляти високоякісний ремонт електронних ваг. Крім того, ми надаємо послугу подальшої здачі ваг державному органу метрології "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ".

Якщо Вам знадобилися електронні ваги і Ви не впевнені у виборі їх моделі, характером застосування і т.д., то зателефонуйте до нас і наші фахівці зроблять найоптимальніше і економічно вигідне для Вас пропозиція.

При необхідності, ми зробимо сервісне обслуговування, ремонт і організацію повірки вже наявного у Вас вагового обладнання в найбільш імовірні найкоротші терміни. Наше головне правило - якість і оперативність.

Скоро Ви переконаєтеся, що працювати з нами - це зручно. Підтвердженням тому служать наші контракти з такими великими підприємствами, як завод «Автобудкомплекс-К» (Асоціація «Промислово-будівельна група« Ковальська »), Марвен Фуд Україна (ТМ Роллтон), Миронівський Хлібопродукт, ПАТ Київ-Млин